Sikeurit Gadeun / Secret Garden

Secret Garden, 시크릿 가든 , Sikeurit Gadeun,Hyun Bin , Kim Joo Won,Ha Ji Won,Gil Ra Im,Yoon Sang Hyun, Oscar,2010,20 Bölüm,60 Dak.,

Secret Garden (Hangul: 시크릿 가든; MR: Sikeurit Gadeun), Ha Ji-won, Hyun Bin, Yoon Sang-hyun ve Kim Sa-rang’ın rol aldığı 2010 yapımı Güney Kore televizyon dizisidir. SBS’de 13 Kasım 2010’dan 16 Ocak 2011’e kadar Cumartesi ve Pazar günleri saat 20.00 ile 22.00 arasında yayınlandı.

Yönetmen Wu-cheol Sin | Hyuk-chan Kwon
Senaryo Eun-sook Kim
Yapımcılar Se-kang Oh
Süre 60 Dakika
Dil Korece
Ülke Güney Kore
Türü Komedi, Dram, Fantazi,
Bölüm Sayısı 20
Yayıncı Kanal SBS
Yapım Yılı 2010

Okumaya devam et

Empress Ki

hwa-too, Hwatu, Empress Ki,Cariyelikten Kraliçeliğe, Ha Ji-Won, İmparatoriçe Gi,Joo Jin-Mo,Chung-hae,Choi Moo-Seong,Jeong Woong-In ,2013,Han Hee,Cengiz Han,Yuan Hanedanlığı,İmparatoriçe Gi,Güney Kore,51 Bölüm,

Yönetmen Han Hee
Tür Tarihi, Dram, siyasi
Senaryo Jang Young-Cheol, Jung Kyung-Soon
Bölüm Sayısı 51 bölüm
Yayın Tarihi 2013 – 2014
Dil Korece
Ülke Güney Kore
Diğer Adları hwa-too, Hwatu, Empress Ki,Cariyelikten Kraliçeliğe,

Okumaya devam et

Ha Ji Won

Profile:
Name: 하지원 / Ha Ji Won
Real name: 전해림 / Jeon Hae Rim
Profession: Actress and singer
Birthdate: 1978-Jun-28 (age 37)
Birthplace: Seoul, South Korea
Height: 168cm
Weight: 46kg
Star sign: Cancer
Blood type: A
Family: Younger brother/actor Jun Tae Soo
Talent agency: United Talent Agency

TV Shows:
The Time We Were Not In Love (SBS, 2015)
Empress Ki (MBC, 2013)
The King 2 Hearts (MBC, 2012)
Secret Garden (SBS, 2010)
Hwang Jin Yi (KBS2, 2006)
What Happened in Bali (SBS, 2004)
Damo (MBC, 2003)
Days in the Sun (KBS2, 2002)
Life is Beautiful (KBS2, 2001)
Secret (MBC, 2000)
School 2 (KBS1, 1999)
Tears of the Dragon (KBS1, 1996)

Movies:
Chronicle of a Blood Merchant (2014)
The Huntresses (2014)
As One (2012)
Sector 7 (2010)
Closer to Heaven (2009)
Tidal Wave (2009)
Seven Remedies (2008)
Fool/BA:BO (2008)
His Last Gift (2008, cameo)
Sex is Zero 2 (2007, cameo)
Miracle on 1st Street/1st Miracle (2007)
Duelist (2005)
Daddy Long Legs (2005)
All For Love (2005, cameo)
Love So Divine (2004)
Bunshinsaba/Ouija Board (2004)
100 Days with Mr. Arrogant (2004)
Reversal of Fortune (2003)
Sex is Zero (2002)
Phone (2002)
The Scissors (2000)
Ditto (2000)
Truth Game (2000)
Nightmare (2000)

Awards:
2013 MBC Drama Awards:
Daesang (Grand Prize) (Empress Ki)
PD Award (Empress Ki)
Popularity Actress Award (Empress Ki)
2010 SBS Drama Awards:
Top Excellence Award, Special Drama – Actress (Secret Garden)
Top Ten Stars Award (Secret Garden)
Netizen Popularity Award (Secret Garden)
Best Couple Award with Hyun Bin (Secret Garden)
2010 46th Baeksang Arts Awards:
Best Actress Award (“My Love By My Side”)
2009 30th Blue Dragon Awards:
Best Actress Award (“My Love By My Side”)
Popularity Award (“My Love By My Side”)
2008 45th Grand Bell Awards:
Hallyu Popularity Award (“BA:BO”)
2007 32nd Golden Chest International TV Festival:
Best Actress Award (Hwang Jin Yi)
2007 34th Korean Broadcasting Awards:
Best Actress Award (Hwang Jin Yi)
2006 KBS Drama Awards:
Daesang (Grand Prize) (Hwang Jin Yi)
Best Couple Award with Jang Geun Suk (Hwang Jin Yi)
Netizen Award (Hwang Jin Yi)
2005 26th Blue Dragon Awards:
Popularity Award (“Duelist”)
2004 40th Baeksang Arts Awards:
Best TV Actress Award (What Happened in Bali)
2004 SBS Drama Awards:
Top Excellence Award, Actress (What Happened in Bali)
Top Ten Stars Award (What Happened in Bali)
2003 39th Baeksang Arts Awards:
Netizen Popularity Award (“Sex is Zero”)
2003 MBC Drama Awards:
Top Excellence Award, Actress (Damo)
Popularity Award (Damo)
2001 37th Baeksang Arts Awards:
Best New TV Actress Award (Secret)
2000 21st Blue Dragon Awards:
Best Supporting Actress Award (“Ditto”)
2000 37th Grand Bell Awards:
Best New Actress Award (“Truth Game”)
2000 MBC Drama Awards:
Best New Actress Award (Secret)

Trivia:
Education: Dan Gook University